Tagok

Az MMÖNK Tanács tagjainak száma 21. A tanácstagokat az alábbi községi magyar nemzeti önkormányzatok tanácsa nevezi ki:

  • Lendva Községi Magyar Nemzeti Önkormányzati Közösség 10 tagot

  • Dobronak Községi Magyar Önkormányzati Nemzeti Közösség 4 tagot

  • Moravske Toplice Községi Magyar Önkormányzati Nemzeti Közösség 3 tagot

  • Hodos Községi Magyar Önkormányzati Nemzeti Közösség 2 tagot

  • Šalovci Községi Magyar Önkormányzati Nemzeti Közösség 2 tagot

A Tanács tagjai:

Horváth Ferenc – elnök
e-mail: horvath.ferenc@muravidek.si
GSM: 041 740 262

Varga Edit – alelnök
e-mail: eedit.varga@gmail.com
GSM: 040 214 031

Nemeš Alfred
e-mail: malifredy7@gmail.com
GSM: 041 533 455

Šooš Mihael
e-mail: mihael.soos@gmail.com
GSM: 041 357 591

Bogdan Štefan
e-mail: pistibog@siol.net
GSM: 031 703 615

Varga Štefan István
e-mail: stefanistvan.varga@gmail.com
GSM: 041 773 370

Göntér Mario
e-mail: mariogonter@gmail.com
GSM: 031 620 838

Lebar Teodor
e-mail: teodor.lebar@gmail.com
GSM: 040 226 121

Jakoša Emerik
e-mail: ejakosa@gmail.com
GSM: 041 372 833

Orban Dušan
e-mail: dusan.orban@gmail.com
GSM: 031 546 474

Tamaško Ernest
e-mail: ernest.tamasko@gmail.com

dr. Bence Lajos
e-mail: bence.lajos@freemail.hu
GSM: 040 284 622

Vida Törnar Judita
e-mail: judita.t@gmail.com
GSM: 040 226 600

Magyar Janez
e-mail: janez.magyar@siol.net
GSM: 031 649 670

Bači Ladislav
e-mail: ladislav.zitkovci@gmail.com
GSM: 041 374 820

Požonec Robert
GSM: 040 205 795

Car Ana
e-mail: anacar69223@gmail.com
GSM: 051 322 183

Horvat Tomi
e-mail: tomi.horvat@gmail.com
GSM: 051 300 262

Vugrinec Zsuzsi
e-mail: zsuzsi.vugrinec@as.si
GSM: 041 921 201


Farics Dorisz
e-mail: doris.gal@gmail.com
GSM: 051 350 432

Roman Silvija
e-mail: silvija.roman@gmail.com
GSM: 031 888 187